Kontakt - Restauracja Patio | Wrocław Rynek

Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół, który chętnie odpowie na wszelkie pytania, przygotuje specjalną ofertę, doradzi, zaproponuje.

_i1a5671

_I1A6460

Restauracja Patio, ul. Kiełbaśnicza 24, Wrocław

IMG_4408

 

Zachęcamy do rezerwacji stolików, oraz zamawiania miejsc z wyprzedzeniem. Aby uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt.

 Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych moich danych osobowych zawartych w formularzu - teraz i w przyszłości - przez CRH Patio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kiełbaśnicza 25a, 50-110 Wrocław oraz CRH Żagiel Sp. z o.o. w Lublinie ul. Roztocze 4. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług elektronicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 r., poz. 1422) wyrażam zgodę na otrzymywanie niezamówionych informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności udostępnionego adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego, od CRH Patio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kiełbaśnicza 25a, 50-110 Wrocław oraz CRH Żagiel Sp. z o.o. z siedzibą ul. Roztocze 4, 20-722 Lublin.

Przyjmuję do wiadomości, iż:
- Administratorami danych osobowych są CRH Patio Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kiełbaśnicza 25a, 50-110 Wrocław oraz CRH Żagiel Sp. z o.o. w Lublinie ul. Roztocze 4. Administrator danych przetwarza dane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.
- Umieszczenie danych w formularzu oraz jego złożenie jest dobrowolne. Dane nie będą przedmiotem sprzedaży i udostępniania innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów i okoliczności ich ujawnienia przewidzianych przepisami prawa. Udostępniający swoje dane osobowe ma prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, modyfikacji oraz skorzystania z innych uprawnień wynikających z ww. Ustawy o ochronie danych osobowych.

Ustawa o ochronie danych osobowych tekst jednolity.
Ustawa o świadczeniu usług elektronicznych, tekst jednolity.

* - pola wymagane