Święta Wielkanocne | Restauracja Patio Wrocław Rynek
Wielkanoc Restauracja Patio Wrocław Rynek

Święta Wielkanocne w Restauracji Patio

  • Kwi 13, 2017

Kochani, już zaledwie kilka chwil dzieli nas od Świąt Wielkiej Nocy! Święta Wielkanocne to dla nas zawsze fantastyczny, wytęskniony czas pełen nadziei i wiosennego optymizmu. Z tej wyjątkowej chcielibyśmy złożyć Wam, drodzy Goście, najserdeczniejsze życzenia spokojnych, rodzinnych i wesołych chwil w gronie ukochanych osób!

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie we Wrocławiu spędzić te świąteczne chwile – zapraszamy Was serdecznie do Restauracji Patio! W Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek zarówno dla hotelowych Gości, jak i mieszkańców Wrocławia przygotujemy wielkanocne śniadanie w formie bufetu, pełnego tradycyjnych, polskich przysmaków. Będą faszerowane jajka, domowe pasztety, aromatyczny żur oraz przepyszne słodkości. Zapraszamy również w poniedziałek na wielkanocny obiad, gdzie zaserwujemy Państwu pyszne dania z naszej karty menu. A do tego wszystkiego rodzinna, kameralna atmosfera i wiosenny nastrój! 

Restauracja Patio serdecznie zaprasza w Święta Wielkanocne. Godziny otwarcia:

  • 15 kwietnia – Wielka Sobota: śniadania (bufet) 7.00 – 11.00 / menu a’la carte 12.00 – 19.00
  • 16 kwietnia – Niedziela Wielkanocna: świąteczne śniadanie (bufet) 7.00 – 12.30
  • 17 kwietnia – Lany Poniedziałek: świąteczne śniadanie (bufet) 7.00 – 11.30 / menu a’la carte 12.00-23.00

Wielkanocne Śniadanie dla gości indywidualnych w formie bufetu: 40 pln / osoba, dzieci do 6 roku życia – gratis, dzieci do 10 roku życia – 25 pln.

Prosimy o wcześniejszą, telefoniczną rezerwację miejsc pod nr 71 37 50 417.